Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037432/0011

Josef Mikl *

(Wien 1929-2008) Blumenstrauß in Vase, signiert und datiert unten rechts: Mikl (19)81, Tusche auf Papier, Blattgröße ca. 55 x 65 cm, fixiert in Passepartoutmappe, etwas verschmutzt, kleinere Kratzspuren, links oben faltig

20.08.2019 - 10:06

Dosažená cena: **
EUR 700,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Josef Mikl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.08.2019 - 10:06
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online