Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037527/0002

Alexander Netusil *

(Wien 1968 geb.) Ohne Titel, signiert und datiert unten rechts: Neto (19)91, Collage/Mischtechnik auf Papier, ca. 50 x 70 cm, Passepartout, Lichtrand, ungerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

20.08.2019 - 10:13

Vyvolávací cena:

Alexander Netusil *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.08.2019 - 10:13
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online