Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036657/0053

Italienische Schule, 17. Jahrhundert

Stillleben mit Blumen in Landschaft, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 81 x 108 cm, gerahmt, dieser leicht beschädigt Ruf 2.600

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

20.08.2019 - 10:14

Vyvolávací cena:
EUR 1.900,-

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.08.2019 - 10:14
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online