Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036396/0063

Unbekannt, Umkreis Friedrich Voltz

(Nördlingen 1817-1886 München) Großes Gehöft mit Rindern und Hirte an der Tränke, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Sperrholzplatte, ca. 60 x 75 cm, gerahmt Ruf 1.000

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

20.08.2019 - 10:14

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.08.2019 - 10:14
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online