Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036744/0013

Unbekannt

(wohl Russisch, 19. Jahrhundert) Der Ai-Petri im Abendrot - Gebirgszug in den Krimbergen, unten rechts kyrillisch betitelt, Öl auf Leinwand, ca. 45 x 72 cm, gerahmt Ruf 800

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

20.08.2019 - 10:15

Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.08.2019 - 10:15
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online