Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037658/0001

Samowar, 18. Jahrhundert

Kupfer, getrieben, gravierter Dekor: Wappen und Blattfriese, innen verzinnt, Handhaben, Ausguss und Füße aus Messing, Höhe ca. 40 cm, beschädigt, Druckstellen

richard.krautgartner@dorotheum.at

20.08.2019 - 10:23

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Samowar, 18. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.08.2019 - 10:23
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online