Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-066047/0002

Hans Maurus

(München 1901-1942 Marijanowska) "San Lugano bei Bozen", rückseitig betitelt, signiert, bezeichnet Hans Maurus, Rottach Egem, Öl auf Leinwand,100 x 80 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

29.08.2019 - 15:03

Cena:
EUR 2.480,-

Hans Maurus

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 29.08.2019 - 15:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online