Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-060626/0001

Christian Tunica

(Braunschweig 1795-1868 Derkenhausen bei Hamburg) Herrenbildnis, Signaturreste C. Tun..., Öl auf Leinwand, 58x 49,5 cm, gerahmt, beschädigt, Krakelees, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

29.08.2019 - 15:04

Cena:
EUR 970,-

Christian Tunica

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 29.08.2019 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online