Čís. položky 138-062993/0003

Anton Pick

(Görz 1840-nach 1902 Wien) Die Tell Kapelle am Vierwaldstätter See, signiert (ligiert) A. Pickert, Öl auf Leinwand 78 x 100 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

29.08.2019 - 15:00

Cena:
EUR 2.760,-

Anton Pick

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 29.08.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online