Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067359/0001

Paul Kutscha

(Pruchna 1872-1935 Wien) Blick auf Syracus, signiert, datiert und betitelt Paul Kutscha Syracusa (19)04, Öl auf Leinwand, 60,5 x 80 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

30.07.2019 - 10:54

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Paul Kutscha

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion Bilder
Datum: 30.07.2019 - 10:54
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.07. - 30.07.2019