Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068614/0002

H. Merville, um 1900

"Marine bei Lübeck", rückseitig alt betitelt, signiert H. Merville, Öl auf Leinwand, 57,5 x 47 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

30.07.2019 - 11:37

Vyvolávací cena:

H. Merville, um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion Bilder
Datum: 30.07.2019 - 11:37
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.07. - 30.07.2019