Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068198/0001

Hans Makart Kopie/copy

(1840-1884) Die bekannte Schauspielerin Charlotte Wolter (1834-1897), Öl auf Leinwand, 74 x 100 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

30.07.2019 - 11:39

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hans Makart Kopie/copy

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Obrazy
Datum: 30.07.2019 - 11:39
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.07. - 30.07.2019