Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-102511/0033

Fußschale in Schiffform,

Fußschale in Schiffform, - Letní aukce Starožitnosti

Marseille, 19. Jh., Porzellan, plastisch figural geziert, farbig und gold staffiert, Höhe 29 cm, schwach lesbare unterglasurblaue Marke, bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

31.07.2019 - 15:01

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Fußschale in Schiffform,

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Letní aukce Starožitnosti
Datum: 31.07.2019 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.07. - 31.07.2019