Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-434044/0002

Diamant Saphirstabbrosche

Gold 580, zwei Altschliffdiamanten zus. ca. 0,35 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, 7,5 gøx

Expert: Stephan Kutil

16.08.2019 - 15:01

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Diamant Saphirstabbrosche

Expert: Stephan Kutil

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 16.08.2019 - 15:01
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.08. - 14.08.2019