Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 140-039589/0001

Dekorationsgitter (Gartenzaun),

2. Hälfte 19. Jh ., Schmiedeeisenarbeit in Gitterform und floraler Applikation im oberen mittigen Bereich, ca. 200 x 135 cm, Farbreste, Altersspuren

Expert: Alexander Doczy Alexander Doczy
+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

05.08.2019 - 15:09

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-302

alexander.doczy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Sommerauktion Möbel
Datum: 05.08.2019 - 15:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 31.07. - 05.08.2019