Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069240/0017

Künstler 19. Jhdt.

Der Liebesbrief, Öl auf Leineand, 56 x 48 cm, gerahmt, (wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

06.08.2019 - 10:16

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Obrazy
Datum: 06.08.2019 - 10:16
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.08. - 06.08.2019