Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067624/0007

Emil Beischläger *

(Wien 1897-1977) Sonniger Innenhof, signiert und datiert E. Beischläger 1961, Mischtechnik auf Papier,44 x 56 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

06.08.2019 - 10:28

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Emil Beischläger *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion Bilder
Datum: 06.08.2019 - 10:28
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.08. - 06.08.2019