Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069240/0012

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Letní aukce Obrazy

Stillleben mit Kirschen und Weinglas, signiert A. Kasslwalder, Öl auf Holz, 27 x 33 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

06.08.2019 - 11:10

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Letní aukce Obrazy
Datum: 06.08.2019 - 11:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.08. - 06.08.2019