Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067031/0002

Josef Steiner *

(Wien 1910-1981) Blumenstillleben, signiert J. Steiner, Öl auf Holz, 25 x 20 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

06.08.2019 - 11:15

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:

Josef Steiner *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Obrazy
Datum: 06.08.2019 - 11:15
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.08. - 06.08.2019