Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065765/0002

Otto Eduard Pippel *

(Lodz 1878-1960 München) "Der Dachstein mit Gosausee", rückseitig auf altem Etikett betitelt, signiert Otto Pippel, Öl auf Leinwand, 66 x 85 cm, gerahmt, Rahmen leicht beschädigt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

06.08.2019 - 11:16

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Otto Eduard Pippel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Obrazy
Datum: 06.08.2019 - 11:16
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.08. - 06.08.2019