Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035263/0006

Julius Zermati

(Italienisch, tätig 1818-1920) Der Alte umgarnt beim Wickeln des Wollknäules die junge Italienerin, signiert unten links: J. Zermati, Öl auf Leinwand, doubliert, restauriert, ca. 58 x 44 cm, Biedermeier-Ochsenaugenrahmen Ruf 1000

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

13.07.2017 - 15:13

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Julius Zermati

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.07.2017 - 15:13
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.07. - 13.07.2017