Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-099478/0124

5 Wiener Bronzen,

5 Wiener Bronzen, - Letní aukce Starožitnosti

2 Sittiche, 1 Eisvogel, 1 Kakadu, 1 Drossel, Bronze, farbig staffiert, Höhen 7,5 bis 9 cm, 20. Jh., (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

07.08.2019 - 15:51

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

5 Wiener Bronzen,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Letní aukce Starožitnosti
Datum: 07.08.2019 - 15:51
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.08. - 07.08.2019