Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034979/0014

Künstler, Mitte 20. Jahrhundert

Ansicht von Traunstein, kolorierter Holzschnitt, unten rechts unleserlich signiert, ca. 19,5 x 28 cm, Rissstelle, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

13.07.2017 - 15:38

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 13.07.2017 - 15:38
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.07. - 13.07.2017