Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 63

Heinz Stangl *

(Wien 1942-2008) 8 Radierungen, 1980, alle Blätter signiert und datiert Heinz Stangl 1980, Nr. 49 von 50 nummerierten Exemplaren, Plattenmaße je 18 x 12,5 cm, Blattmaße je ca. 37,5 x 26,5 cm, (EW)

12.08.2019 - 15:10

Vyvolávací cena:

Heinz Stangl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Druckgrafik und Multiples
Datum: 12.08.2019 - 15:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online