Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023264/0031

Constantin Damianos *

(Wien 1869-1953 Graz, Studium an der Wiener Akademie, Mitglied Wiener Künstlerhaus) Frauenakt, rückseitiger Nachlassstempel, Öl auf Karton 99 x 72 cm, gerahmt, stark beschädigt, verschmutzt

Expert: Friedrich Reinbacher

19.08.2019 - 14:34

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Constantin Damianos *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 19.08.2019 - 14:34
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online