Čís. položky 301-438825/0002

Brillant Smaragdring

Brillant Smaragdring - Klenoty

Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,75 ct, ein Smaragd im Ovalschliff ca. 4,10 ct, RW 54,8,1 g, Smaragd mit Oberflächenmerkmalen und Rissen, etwas locker gefasstøg7

27.08.2019 - 15:16

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Brillant Smaragdring

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 16.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.08.2019 - 15:16
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online