Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 401-001052/0188

Brillantohrgehänge zus. ca. 0,80 ct

Gold 585, ein Brillant ca. 0,35 ct, ein Altschliffbrillant ca. 0,45 ct, je ein Opal, 5 gøG4

27.08.2019 - 15:20

Dosažená cena: **
EUR 650,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 16.00

Aukce: Klenoty
Datum: 27.08.2019 - 15:20
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online