Brillantcreolen zus. ca. 1,08 ct
Weißgold 585, 5,5 gøx
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
29.08.2019 - 15:27
- Vyvolávací cena:
EUR 950,-
Weißgold 585, 5,5 gøx
Expert: Alessandra Thornton
Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204
juwelenauktion@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 29.08.2019 - 15:27 |
Prohlídka: | 08.08. - 28.08.2019 |
Položky z jiných aukcí
- Altschliffbrillant Ring
- Fingerspitzenformer