Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037773/0011

8 Kaffee- bzw. Mokkalöffel und 6 Gewürzlöffelchen

Silber 84 Zolotniki (875 Si), Kokoschnikpunze ab 1899, Hoflieferant Gebrüder Grachev seit 1892, Gesamtgewicht 201,2 g, 2 Etuis, Gebrauchsspuren

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

14.08.2019 - 15:22

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 14.08.2019 - 15:22
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.09. - 14.08.2019