Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069047/0001

Emmy Lischke

(Elberfeld 1860-1919 München) "Felsenschlucht", laut rückseitiger Betitelung, signiert E. Lischke, Öl auf Karton, 48 x 66,5 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

13.08.2019 - 10:11

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Emmy Lischke

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion Bilder
Datum: 13.08.2019 - 10:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.08. - 13.08.2019