Čís. položky 138-067226/0005

Georg Macco

(Aachen 1863-1933 Genua) Orientalischer Markt, signiert, datiert Georg Macco 1926, Öl auf Karton, 39 x 50 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

13.08.2019 - 10:13

Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Georg Macco

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Obrazy
Datum: 13.08.2019 - 10:13
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.08. - 13.08.2019