Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-055026/0001

Anton Lamprecht *

(Freising 1901-1984 München) Mimosen in Vase, signiert, datiert A. Lamprecht (19)40, Öl auf Leinwand, 59,5 x 50 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

13.08.2019 - 10:57

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Anton Lamprecht *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Obrazy
Datum: 13.08.2019 - 10:57
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.08. - 13.08.2019