Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069240/0014

Künstler um 1900

Zeitungsleser,Öl auf Leinwand,23,5 x 18 cm, links unten kleine Abblätterung, gerahmt, Rahmen leicht beschädigt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

13.08.2019 - 11:07

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Obrazy
Datum: 13.08.2019 - 11:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.08. - 13.08.2019