Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069020/0026

Alfred von Schönberger

(Graz 1845-1880) Fjordlandschaft, signiert A. v. Schönberger, Öl auf Holz, 20,5 x 27 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

13.08.2019 - 11:09

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Alfred von Schönberger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Obrazy
Datum: 13.08.2019 - 11:09
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.08. - 13.08.2019