Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-103159/0002

4 Kaffeetassen mit Untertassen,

kaiserliche Manufaktur Wien, um 1770/80, Porzellan, farbig gemalte Blumenbuketts und -streublumen, gedrehter Asthenkel, unterglasurblauer Bindenschild, 1 Untertassenrand minimal bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

14.08.2019 - 15:03

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Starožitnosti
Datum: 14.08.2019 - 15:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.08. - 14.08.2019