Čís. položky 139-103239/0004

Wiener Silber Tablett,

rechteckig, 41 x 26 cm, Gewicht 1011 g, Vertriebsstempel, Wiener Tukankopfpunze ab 1922, Gebrauchsspuren, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

14.08.2019 - 15:15

Vyvolávací cena:

Wiener Silber Tablett,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Starožitnosti
Datum: 14.08.2019 - 15:15
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.08. - 14.08.2019