Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-102926/0035

Bildteller,

Porzellan, im Spiegel farbig gemalte mythologische Darstellung, signiert L. Frei., kobaltblaue Fahne mit Golddekor, Dm. 24 cm, unterglasurblaue apokryphe Bindenschildmarke

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

14.08.2019 - 15:53

Vyvolávací cena:

Bildteller,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Starožitnosti
Datum: 14.08.2019 - 15:53
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.08. - 14.08.2019