Franz Glaubacker *
(Sarajewo 1896-1974 Linz) Teich mit Kopfweiden, signiert: F. Glaubacker, datiert: (19)43, Öl auf festem Karton, ca. 68,5 x 78 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
20.08.2019 - 15:40
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Franz Glaubacker *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 20.08.2019 - 15:40 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.600,- do EUR 2.400,-