Brillant Creolen zus. ca. 0,65 ct
Weißgold 750, 6,4 gøg6
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
22.08.2019 - 10:44
- Vyvolávací cena:
Weißgold 750, 6,4 gøg6
Expert: Ekkehard Riegler
Ekkehard Riegler
+43-512-570 447
ekkehard.riegler@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 22.08.2019 - 10:44 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.08. - 22.08.2019 |
Položky z jiných aukcí
- Sachsen A. L., Christian II., Johann Georg I. und August 1591-1601
- Altschliffdiamantsolitär ca. 0,60 ct