Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069225/0002

Kertesz, Anfang 20. Jahrhundert

Mädchen am Waldweg, signiert Kertesz, Öl auf Leinwand, 63 x 78,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

20.08.2019 - 10:46

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion Bilder
Datum: 20.08.2019 - 10:46
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.08. - 20.08.2019