Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068793/0006

Laszlo Neogrady *

(Budapest 1896-1962) Im Blumengarten, signiert Neogrady Laszlo, Öl auf Leinwand, 60 x 80 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

20.08.2019 - 11:14

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Laszlo Neogrady *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion Bilder
Datum: 20.08.2019 - 11:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.08. - 20.08.2019