Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065971/0003

Peter Fendi

(Wien 1796-1842) Ein Mönch am Fenster, um 1830, Öl auf Papier auf Holz, 12 x 16,5 cm, gerahmt (Rei)

Wir danken Dr. Marlies Sternath für die wissenschaftliche Unterstützung.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

20.08.2019 - 11:17

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Peter Fendi

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Obrazy
Datum: 20.08.2019 - 11:17
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.08. - 20.08.2019