Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062683/0026

Anton Storch *

(Verona 1892-1979 Wien) Blick auf das winterliche Hallstatt, signiert und datiert A. Storch (19)43, Öl auf Leinwand, 45 x 40 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

20.08.2019 - 11:24

Vyvolávací cena:
EUR 1.900,-

Anton Storch *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Obrazy
Datum: 20.08.2019 - 11:24
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.08. - 20.08.2019