Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069099/0018

F. O. Knapp *

(Maler des 20. Jahrhunderts) Rosen in Glasvase, signiert F. O. Knapp, Öl auf Leinwand, 80x 60 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

20.08.2019 - 11:25

Vyvolávací cena:

F. O. Knapp *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion Bilder
Datum: 20.08.2019 - 11:25
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.08. - 20.08.2019