Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069188/0004

Künstler um 1900

Küstenlandschaft, signiert und bezeichnet L. Kurtner Wien, Öl auf Leinwand, 45 x 60 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

20.08.2019 - 11:36

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce Obrazy
Datum: 20.08.2019 - 11:36
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.08. - 20.08.2019