Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035288/0046 -

Peter Klasen *

(Lübeck 1935 geb.) Regard/Cible/Arret/Corrosif/2, signiert und datiert unten rechts: Klasen 2016, Auflagenr. 16/30, Galerie-FEdition, 3D-Konstruktion, ca. 38 x 50 cm, Blatt ca. 51 x 61 cm, in Folie

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

14.07.2017 - 14:13

Vyvolávací cena:

Peter Klasen *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Salzburger Grafiksommer
Datum: 14.07.2017 - 14:13
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.07. - 14.07.2017