Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-119378/0000

Adolf Frohner *

(Groß Inzersdorf 1934-2007, Besuch der Akademie der Bildenden Künste in Wien) Sitzende Frau, Radierung, Ed. A, Stockgröße 30 x 20 cm, P assepartout, verglast, gerahmt, gering stockfleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

02.09.2019 - 14:45

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Adolf Frohner *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 02.09.2019 - 14:45
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online