Čís. položky 191-023352/0015

Leo Adler

(Wels 1897-1987 Ried im Traunkreis, Studium a. d. Wiener Akademie unter Ferd. Andri) Fischkutter am Hafen, handsigniert L. Adler, Öl auf Malkarton, Bildausschnitt 26,5 x 32,5 cm, in Profilholzrahmen

Expert: Friedrich Reinbacher

02.09.2019 - 14:55

Vyvolávací cena:

Leo Adler

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80 23
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 02.09.2019 - 14:55
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online