Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023283/0011 -

Leo Scheu *

(Olmütz 1886-1958 Graz, Studium Malschule von F. Jaschke sowie Prager Akademie) "Wallfahrer", handsigniert L. Scheu, Kohlezeichnung auf Papier/Entwurfstudie, Bildausschnitt 23 x 37 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

02.09.2019 - 14:58

Vyvolávací cena:

Leo Scheu *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 02.09.2019 - 14:58
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online