Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023404/0002

Tablett/Obstschale

Tablett/Obstschale - Umění, starožitnosti, šperky

aus Silber (800 fein), plastisch getriebene Wandung, teilweise mit Profilrand, österr. Amtspunze 1922-2001, teilweise Alexander Sturm, Gesamtgewicht 667 g, Altersund Gebrauchsspuren øS667

Expert: Friedrich Reinbacher

02.09.2019 - 15:24

Vyvolávací cena:

Tablett/Obstschale

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 02.09.2019 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online